Upozornění: Skupinové cvičení je sestaveno pro zdravé klienty. V případě jakýchkoli zdravotních obtíží se musíte poradit s vaším lékařem a vždy informovat trenéra. 

Já se ve cvičení zaměřuji na zdraví páteře a vyhýbám se problematickým cvikům - jógu neberu jako dogma, ale jako úžasnou inspiraci. Volně ji prolínám s moderními fyzioterapeutickými přístupy a hypnoterapií. Také se snažím co nejvíce omezovat polohy v sedě, protože už jen málo z nás nesedí i tak přespříliš. 

Přesto vnímejte vždy své tělo, buďte přítomni - to co běžně cvičíte, může být např. po dni plném stresu příliš náročné a je lepší pohyb odlehčit, nebo jen naznačit či dokonce si jej jenom představit. Toto umění žít v souladu považuji za největší dar: snažím se ho pěstovat v sobě a stejně tak podpořit v něm Vás. Energie, kterou do toho vkládám, se mi mnohonásobně:) vrací zpět. 

Na všechna cvičení je nutná rezervace!!! Podložky jsou na místě. 

Stálé kurzy jsou hodně naplněny, prosím tedy o rezervaci alespoň 2 týdny před začátkem - usnadníte tím jeho hladký start:)

 

OBECNÁ DOPORUČENÍ K POHYBU

 

Pondělky                

8.30 - 9.30        Ranní FLOW Yoga

17 - 17.50         Dětská jóga 5-12 let

18 - 18.50         Zdravotní cvičení MOVE

19 - 20.00         FLOW HARMONY Yoga

Středy                    

17 - 17.50         Jóga pro víly od 11 let

18 - 18.55         FLOW Yoga... i pro muže

19 - 20.00         FLOW Yoga

Neděle

19 - 20.00         Jóga pro chlapy... nejen:)

 

Dětská jóga

Pro děti 5-12let (dle zvážení lze i mladší) a jejich rodiče. Hravé cvičení Malých i Velkých jogínů: Pozdrav Slunci, Mocný Dech, Relax taťky Tygra, Krokodýlí zívnutí...Aloha!     www.kidsplanetyoga.org 

 

FLOW HARMONY Yoga

Zaměřena na vyladění zdraví pomocí dechu a procítění pohybu přes velmi důležitou pevnou oporu - oporu těla i vnitřního nastavení. Základem konceptu této jógy je hluboký stabilizační systém páteře a psychosomatický přístup. 

 

Zdravotní cvičení MOVE

Vychází z toho nejlepšího z jógy a soudobých zdravotně-tělovýchovných systémů. Zabývá se prevencí poruch pohybového systému (zvláště páteře). Zaměříme se na nácvik správné postury a fyziologických pohybových návyků. Posílíme střed těla, protáhneme a uvolníme přetížené svaly. Okusíme umění pranayámy a relaxace.

 

FLOW Yoga

Intuitivní jóga v rytmu Tvého dechu, v souladu s vlastním prožitkem: pohyb i zastavení, síla i jemnost, tělo a mysl, plynulost, jednota... 

Vhondé jen pro klienty bez zdravotních omezení

Jóga pro víly ... velké i malé

Plno pohybu, přírodních rytmů, společného objevování.  Feel the inspiration of yoga...  Přijďte si ten vzácný čas užít se svou dcerou

Vhodný věk 11-90 dle kondice:) 

Jóga pro chlapy ... nejen:)

Pro ajťáky, cyklisty, fotbalisty, muzikanty, cestovatele ... jóga pro zdravá záda, na protažení, posílení středu, bez kompromisů zdravě! Vyladění na celý pracovní týden. Cvičení žen vítané :)

Pracujete v kanceláři? Věnujete se IT? Často sedíte v autě či ve vlaku? Nebo vás už bolí záda? 

Jóga pro zdravá záda je o protažení v bezpečných pozicích a posílení HSSP (středu těla) dle konceptu DNS Prof. Koláře. Nepůjdeme tedy cestou Power Yogy, ale cestou inteligentního ladění. Vyžaduje to jistou dávku otevřeného myšlení

Vhodný věk 13-90 dle kondice:)

Zdraví v nás: FLOW

Oslava zdraví, radosti a harmonie 

Intuitivní jóga, dynamická meditace, očistné techniky, pranayáma, relaxace

Pátky, nepravidelně